Reference fotovoltaika

Každý den pro Vás naše týmy montují fotovoltaické elektrárny.

FVE 9,75 kWp, baterie 17,76 kWh

Firmu Colsys znám již mnoho let, ale nevěděl jsem, že provádí i instalace fotovoltaických elektráren. Firma má i vlastní výrobu rozvaděčů, což se mi hodilo, protože jsem potřeboval vyměnit už roky nevyhovující domovní rozvaděč. Na všem, co jsem potřeboval, jsme se dohodli. Vše proběhlo bez problémů, v dohodnutých termínech. Do 2 měsíců od podpisu smlouvy jsem byl připojený k síti. Jsem naprosto spokojen.

Prohlédnout »

FVE 9,55 kWp, baterie 14,2 kWh

Bydlím kousek od Kladna, tak mě při výběru oslovilo, že je Colsys velká kladenská firma. Byl jsem mile překvapen brzkým termínem montáže po podpisu smlouvy i nízkou požadovanou zálohou. Montáž u mě probíhala 3 dny. S průběhem realizace jsem byl velmi spokojený, všechno ohledně připojení k síti i dotací za mě vyřídili. Firmu rozhodně doporučuji.

Prohlédnout »

FVE 9,9 kWp, baterie 14,20 kWh

Firmu Colsys jsem si vybral, protože je to velká firma s více jak 30 letou historií. Po mé výborné zkušenosti ji můžu opravdu všem doporučit. Všechno proběhlo rychle a bez problému, včetně vyřízení dotace a připojení elektrárny k síti. Při revizi dokonce zjistili problém na mých stávajících rozvodech (zatékalo mi do rozbočovacích krabic na zahradě) a i tento problém za mě vyřešili.

Prohlédnout »

FVE 7,2 kWp, baterie 10,66 kWh, nabíječka elektromobilů

Na základě doporučení známého, jsem si vybrala firmu Colsys. Profesionální přístup, dodržení všeho, na čem jsme se dohodli včetně termínů. Montáž proběhla za 5 týdnů od podpisu smlouvy. Po montáži proběhla obratem revize a firma hned podala žádost o připojení. Za 3 týdny od montáže mě ČEZ bez jediného problému připojil a vše funguje jak má.

Prohlédnout »

FVE 9,9 kWp, baterie 14,2 kWh, nabíječka elektromobilů, FV ohřev vody 2,25 kW

Přiznám se, že jsem se na začátku trochu bál, vzhledem k tomu, co jsem o firmách provádějících montáže fotovoltaických elektráren slyšel. Měl jsem ale při výběru firmy šťastnou ruku. Od začátku všechno bezproblémově šlapalo. Od dodatečných konzultací technického řešení, přes dohodnutí konkrétního termínu realizace, dodání bojleru na FV systém ohřevu TUV, montáž panelů na střechu, montáž vnitřních rozvodů až po vyřízení připojení k síti. Jednání naprosto profesionální, vstřícné a s pocitem, že je tady firma pro mě a můžu se na ni vždy obrátit. Vše bylo provedeno v termínech dle dohody, kvalitně a s ohledem na má přání. Děkuji.

Prohlédnout »